• Punëtori (2)
  • Punëtori (1)
  • Punëtori (3)

Rreth Nesh

E themeluar në vitin 2006, Jiangyin Xinlian Welding Equipment Co, Ltd. është një prodhues i specializuar në prodhimin e pajisjeve të saldimit dhe prerjes.

Duke mbuluar një sipërfaqe prej 3000 metrash katrorë, kompania tani ka mbi 100 punonjës.Me forcë të fortë prodhuese teknike, pajisje të avancuara..

  • 38a0b9237
  • 2